Tervist olen siis Lukken,pokkeri avastasin enda jaoks eelmine aasta,tänaseks olen nii kaugel ,et lasin pokerstrategyl 50$ kanda party pokkerisse,kuna mul seal ei olnud kasutajat(oleks tahtnud FTP)nüüd alustangi selle 50$ lahti mängimist,ning hetkel siis 10 mehe stn&go`l (buy-in 3$) tulin
+1.80$
+1.40$
Hetkel siis kõik,üritan oma tegemisi siin kajstada ja loodan ,et bustoks ei lähe :)
Ning olen õpilane ,et sesuhtes nädalasees väga ei mängi vist
+1.80$
+1.40$Hetkel siis kõik,üritan oma tegemisi siin kajstada ja loodan ,et bustoks ei lähe :)
Ning olen õpilane ,et sesuhtes nädalasees väga ei mängi vist

. Pead lihtsalt leppima, et kõik päevad ei lõppe priske plussiga.



Comment